O NAS

Eco-Packing Ltd. Sp. z o.o. jest młodą firmą produkcyjną, która powstała z potrzeby chwili, ale stała się długoterminowym wyzwaniem.

Stworzyli ją ludzie od wielu lat związani z branżą POSM poszukujący wysokiej jakości materiału do produkcji ekologicznych, lekkich, ale wytrzymałych standów tekturowych. Ponieważ nie mogli takiego materiału znaleźć - postanowili sami go produkować.

W krótkim czasie gotowa była nowoczesna hala produkcyjna z zapleczem biurowym, socjalnym, wielkopowierzchniowym magazynem oraz pierwszą linią do produkcji wypełnienia i płyt o strukturze plastra miodu. Eco-Packing Ltd. Sp. z o. o.  to również zgrany, twórczy zespół pracowników podejmujących się najtrudniejszych zadań.

Po uruchomieniu linii produkcyjnej szybko okazało się, że wysokiej jakości płyty wykonane w technologii „plastra miodu” mają nieograniczone zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

I tak potrzeba chwili stała się długoterminowym wyzwaniem.

Nasze płyty są ekologiczne, lekkie, bardzo wytrzymałe i estetyczne. Oprócz wyrobów standardowych  z płyt typu „plaster miodu" realizujemy  zindywidualizowane zamówienia naszych Klientów. Na każdym etapie procesu produkcyjnego kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość wyrobów i dbałość o środowisko.

Jako jedyna europejska firma w branży produkujemy płyty białe i kolorowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

INGO MÜLLER

Wizjoner o ogromnym talencie organizatorskim, optymista, posiada techniczne wykształcenie, od ponad 20 lat związany z branżą POSM. Jest miłośnikiem dawnej motoryzacji.
i.mueller@eco-packing.eu

PIOTR RYCHERT

Człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu zakładu produkcyjnego. Prywatnie zagorzały motocyklista.
p.rychert@eco-packing.eu

STEFFEN ZELL

Wykształcenie techniczne, konstruktor z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, który sprawia, że wizje stają się konkretami. Projektowanie nie ma dla niego tajemnic. Wolne chwile spędza na polu golfowym.
s.zell@eco-packing.eu